HAKKIMIZDA

Facebook Twitter Instagram YouTube

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyeti ve personel kalitesine sektörel bazda yenilik ve çözüm getirerek sektörümüzün ulusal ve uluslararası gelişen koşulları ışığında hizmet kalitemizi sürekli iyileştirerek sektörümüzün lider kuruluşlarından birisi olmaktır.

Misyonumuz

Kendimizi çözüm ortağı gördüğümüz müşterilerimize asgari maliyet azami hizmet anlayışı ile verdiğimiz taahhütleri yerine getirerek koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak..

Degerlerimiz

• Kalite
• Yenilikçilik
• Hijyen
• Sağlık
• Güven
• İtibar
• Müşteri memnuniyeti
• Çevre duyarlılığı

Şirket Politikamız

Müşterilerimiz velinimetimizdir. Onların her türlü ihtiyaçlarını en öncelikli görevimiz olarak karşılarız.
Çalışanlarımız takım arkadaşlarımızdır ve onların memnuniyeti ve refahı her şeyin üzerindedir. Çalışanlarımızın her türlü hakkını gözetir ve onları ailemizin bir parçası olarak görürüz.
Kendimize, verdiğimiz hizmetlere, şirketimize, müşterilerimize, çalışanlarımıza ve vizyonumuza inancımız sonsuzdur. Bizleri bugünlere getiren çalışanlarımız ve müşterilerimize minnet borçluyuz.
Yenilikçi anlayışımız ile teknolojimizi sürekli geliştirmekte ve teknolojik alt yapımızı ve hizmetlerimizi sürekli yenilemekteyiz. Teknolojik üstünlüğümüz Pazar payımızı artırmakta ve müşteri memnuniyetimizi desteklemektedir.
İşlerimizin, hizmetlerimizin ve çalışmamızın temeli güvene, itibara ve saygıya dayanır. Verdiğimiz sözleri tutar, tutacağımız sözleri veririz.
Hizmet verdiğimiz kurumlar bizleri tekrar tekrar tercih etmekte ve bizlerle tekrar çalışmayı talep etmektedirler. Bu da en büyük gurur kaynağımızdır.
Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve diğer tüm paydaşlarımızla biz büyük bir aileyiz ve gelecek nesillere de bu itibarı ve saygınlığı taşımayı bir borç kabul ediyoruz.
İş güvenliğine tüm detaylarıyla uyarız. İş güvenliği ve işçi sağlığı vazgeçilmezimizdir. Sektördeki iş tecrübemiz bu konudaki kazaların önlenmesi, sağlığın korunması uygulamalarımıza destek verir.

27 Kasım 2019