Facebook Twitter Instagram YouTube

Dönemsel Personel Temini

Özertem Kurumsal Hizmetler en basit anlamda, kendi bünyesinde istihdam ettiği işçiliği geçici dönemlerle müşterinin isteğine sunmaktır.

Bu geçici dönemler üretim ve sevkiyatınızın durumuna göre sizin tarafınızdan belirlenir.Dönemsel bazda üretiminizin artması neticesinde ihtiyaç duyabileceğiniz;Üretime direkt etki eden işçilikler Özertem Kurumsal Hizmetler tarafından istediğiniz sürelerde sağlanır.

BASİT MONTAJ
İşçilik basit montaj grupları için nitelikli iş gücünüzü kullanmak yerine Özertem Kurumsal Hizmetler’in kalifiye personelini kullanabileceksiniz.

GİRİŞ KONTROLLERİ
Tedarikçilerinizden gelen malzemelerde uygunsuzlukla karşılaşmanız durumunda hata bildirimini yaptıktan sonra, tedarikçiniz temasa geçer ve uygunsuzluğu düzeltecek işlemi yapar.

ÜRETİM KONTROLLERİ
Özertem Kurumsal Hizmetler, üretiminizin ara noktalarından, bir sonraki prosese hatasız malzeme akışını sağlanabilmesi için gerekli kontrolleri gerçekleştirir.

MÜŞTERİ ŞİKÂYETLERİ
Müşterinize gönderdiğiniz ürünlerinizde problem çıkması halinde;sizin adınıza ürünlerin ayıklanması ve/veya rötuşunu gerçekleştirir.

16 Şubat 2020