Dezenfekte ve Hijyen Uygulamaları

Facebook Twitter Instagram YouTube

DEZENFEKTE UYGULAMALARI

     Tüm ortamlarda uygulamasını yapabildiğimiz son nano teknolojik corona virüsü önleme ve yok etme sistemine sahip sağlık bakanlığı onaylı dezenfeksiyon ürünleri ile corona virüs dezenfekte hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.

Dezenfektenin Amacı ve Özelliği :

1) Dezenfekte yapılan yerde bakterilerin gelişimini engellenmesi veya sınırlandırması.

2) Bakteri, virüs ve mantarlara karşı güçlü ve aktif rol oynayarak temizlenmesi

3) Yapılan aşamalardan sonra bulutlanma ile antibakterial ürünlerin 5 dakikadan fazla kalması sonucunda tüm ulaşılamayan bölgeye böylece ulaşılır ve dezenfektan edilmiş olur

4) Dezenfekte sayesinde mekanik veya kimyasal olarak temizleme yaptığınız yerlerdeki tüm ulaşılamayan bölgeye ulaşarak %100 hijyen sağlamış oluyorsunuz.

5) Dezenfekte sisteminin amaçları arasında kiri yok etmenin yanı sıra mikropları da yok etmektir.

6) Mikro organizmaları yok ederek insanların güvenli ve huzurlu ortam sağlanması bu sayede iş gücü kaybının önüne geçilerek sağlık problemlerinden de kurtulma sağlanmaktadır.

7) Hastalık yapıcı mikroorganizmaları üremelerini engellemek ve en az seviyede kalmasını sağlamaktır.

Dezenfekte nasıl yapılır;

Püskürtme aleti ile dezenfektanlı madde kapalı alana püskürtülür. Bu püskürtme sonrasında dezenfektan maddeler o kadar küçüktür ki havada ortalama olarak havada 15 dakika kadar asılı kalmaktadır. Bu sayede dezenfektan bulutu oluşur ve alan dezenfektanlı madde ile ilaçlanmış olur. Dezenfektan işlemi en az ayda 1 defa yapılmalıdır.

Foto & Video galerimizi görmek için tıklayınız.

1 Nisan 2020